Křest alba nebo samotné autorky?

V pátek dvacátého osmého září pokřtila Sára Nová svoje první autorské album. Křest se konal v Uherčicích u Hustopečí, kde měla autorka svůj první koncert ve své kariéře a kde také vyrůstala. Návštěvníci akce si před samotným křtem poslechli písně Adély Václavové z Brna, která obratně střídala kytaru s pianem.

Poté Sára poděkovala všem, kteří ji podporují a   vyzvala svého otce ke křtu nového alba. Tím si vysloužila nejen pokřtění alba, ale také řádné promáčení vlastní osoby. „Teď abych se šla znovu vykoupat. Počkáte na mě tady do půlnoci?“ Pronesla se smíchem písničkářka. Přestože se akce konala venku, začal následně i koncert zmáčené autorky.

Nové album nese název „Jsi to ty“ a to proto, že ve stejnojmenné písni z alba autorka zpívá o své hudební múze. „Moje múza mi dává všechny ty písničky a proto jsem jí věnovala celé album pojmenováním podle této písně.“ Vysvětlila důvod názvu Sára.

Album je prozatím k mání pouze na koncertech Sáry Nové, ale během příštích týdnů by mělo být k dispozici i elektronicky. Pro další informace sledujte stránky www.saranova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *