Listy regionů
9Říj/180

Otevřenými dveřmi oslaví šestnácté výročí domova

Letos v říjnu je tomu šestnáct let, kdy blanenské SENIOR centrum zahájilo poskytování sociální služby pro seniory, dříve známé spíše pod označením „domov důchodců“. Bývá už tradičně zvykem, že každý rok v říjnu se v naší republice otevírají dveře všech poskytovatelů sociálních služeb. To znamená, že člověk, kterého zajímá dění v této oblasti, se může na vlastní oči přesvědčit, jak taková sociální služba funguje v praxi. Ve středu 10. října se tato možnost naskytne lidem, kteří by se chtěli podívat právě do Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem v SENIOR centru Blansko.

Toto zařízení, které poskytuje pobytovou sociální službu pro seniory nejen z Blanska, ale i z ostatních míst Jihomoravského kraje, zve všechny zájemce z řad veřejnosti na Den otevřených dveří. Od 8 hodin do 16 hodin se každému návštěvníkovi bude věnovat některý z pověřených pracovníků. Zodpoví otázky, provede domovem a případně poradí, jak postupovat v situaci, pokud máte doma seniora s potřebou celodenní odborné péče a nevíte si rady.

Domov se nachází nad blanenskou poliklinikou a lze se k němu pohodlně dostat autem odbočkou z ulice Sadová. Zveme vás na návštěvu a prohlídku místa, kde se rozhodně čas nezastavil, a kde jsou poskytovány seniorům kvalitní a profesionální služby.

Petr Novotný, metodik a soc. pracovník

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky