Listy regionů
22Říj/180

Úspěchy blanenských juniorů v bowlingu

V neděli 30. září byl zahájen na Bowlandu v Olomouci další ročník juniorské bowlingové ligy (JBL) Morava skupiny C. Bowling Blansko letos postavil do soutěže tři družstva, Olomouc a Frýdek Místek dvě družstva. Po vyrovnaném souboji se na průběžném 1. místě umístilo družstvo Frýdek Místek A, na 2. místě TC Bowland Olomouc a na 3. místě Bowling Blansko A. V jednotlivcích obsadila 3. místo Lucie Hrazdírová, na 4. místě se umístil Jiří Hasoň, který měl nejvyšší nához turnaje 233 bodů, na 7. místě Michal Štěrba a na 8. místě Adam Kopřiva. Další hráči Patrik Vais, Marek Štěrba, Jakub Stojanov, Jakub Hasoň, Jakub Sedláček, Dan Kopřiva a Jan Hrazdíra se umístili v druhé polovině startovního pole.

V sobotu 6. října se konal 3. Dětský turnaj v nově otevřeném 20 dráhovém Bowlingu v Brně, jehož majitelem je pan Ing. Vlastimil Chládek. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií – s mantinely pro malé děti a bez mantinelů pro vyspělejší hráče. Naší hráči hráli v kategorii bez mantinelů. Nejlepším hráčem turnaje byl Alex Čoupek z Bowlingu Brno, který vyhrál s velkým náskokem. Na 2. místě se umístila Lucie Hrazdírová a 3. místo obsadil Adam Kopřiva. Turnaj se dětem moc líbil. Všichni hráči obdrželi diplom a hezké bowlingové ceny. Poslední předvánoční Dětský turnaj  se uskuteční v sobotu 3. listopadu a protože bude předvánoční, tak účastníci turnaje obdrží ceny s překvapením.

V neděli 11. listopadu odehrají naši junioři další kolo JBL v Blansku. Kdo máte zájem o bowling, můžete se přijít podívat a povzbudit naše hráče. Pokud by jste se chtěli věnovat bowlingu a účastnit se turnajů, přijďte se podívat na naše tréninky v pondělí od 16 do 17,30 hodin a ve středu od 15 do 16,30 hodin.

Rádi bychom poděkovali panu Vlastimilu Chládkovi za krásné nové dresy, které dětem zakoupil a panu Dušanu Zelenému za podmínky, které máme na Bowlingu Blansko a i o prázdninách jsme se mohli připravovat na turnaje v rámci příměstského bowlingového kempu.

Barbora Holánová

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky