Listy regionů
31Říj/180

Výsledky basketbalového turnaje U11

Poslední přípravou nejmladších hráček před zahájením své první mistrovské sezony v kategorii minižákyň U11, byl velmi dobře obsazený turnaj, který uspořádal Basketbalový klub Blansko. Povedené klání zaštítil 1. místostarosta města Blansko pan Ing. Jiří Crha. V zápasech se nejlépe vedlo týmu z Pardubic, za kterým se umístily družstva Olomouce, Blanska a Krnova.

Hlavní trenér mládeže Ing. Jaroslav Streit výkon svých svěřenkyň okomentoval: „Velkým kladem bylo, že se do hry zapojila všechna děvčata, která jsem měl k dispozici. Pro většinu z nich šlo o první zkušenost se skutečnou formou basketbalu. Mezi nejužitečnější hráčky turnaje byla zařazena mj. naše Lucie Zachovalová, ale také ostatní děvčata zaslouží pochvalu za velké nadšení a pěkné výkony“.

Milé překvapení čekalo na všechny nadějné sportovkyně při vyhlášení výsledků. Ceny předávala Klárka Stloukalová, stříbrná z Mistrovství Evropy U16 v Litvě, která v Blansku s basketem začínala.

Z výsledků:

BK Blansko x OSK Olomouc 4 : 36

BK Blansko x BK Studánka Pardubice 19 : 55

BK Blansko x Basketky Krnov 26 : 5

Konečné pořadí:

  1. BK Studánka Pardubice, 3 vítězství, nejužitečnější hráčka Mysíková A.
  2. OSK Olomouc, 2 vítězství, nejužitečnější hráčka Petrželová V.
  3. BK Blansko, 1 vítězství, nejužitečnější hráčka Zachovalová L.
  4. Lokomotiva Krnov, 0 vítězství, nejužitečnější hráčka Mohelníková E.

Složení blanenských benjamínků, v závorce body:  Reisiglová M., Matějíčková N., Sedláková B. (12), Zachovalová L. (11), Kuchařová A., Hégrová V. (2), Ježová N. (7), Vašková K. (6), Pelclová A., Němcová N., Alexová E. (4), Streitová M., Popelková I. (3), Krchňáková V. a Hejčová M (4).

Akce byla uspořádaná za finanční podpory Jihomoravského kraje.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky