Představení novinky na trhu

Firma Kooplast, s.r.o. se sídlem v Boskovicích, působí na trhu již více než 20 let. Pro nábytkářský průmysl firma nabízí bohatý skladový sortiment různých typů profilů ve standardních i nestandardních dekorech, který neustále přizpůsobuje nejnovějším Evropským trendům i požadavkům trhu. Hlavní činností firmy jsou dodávky plastových i hliníkových profilů a komponentů potřebných v nábytkářském sektoru. Základní skladový sortiment tvoří – nábytkové rolety, těsnicí profily, sokly, okopové plechy, úchytové a dekorativní profily.

Majitele a zakladatele firmy Kooplast Ing. Radka Řehoře jsme se zeptali:

Můžete představit Vaši novinku, koupelnový set Bianca?

Koupelnový set Bianca je naprostá novinka v našem sortimentu, která dále rozšířila možnosti našeho působení na trhu s nábytkářským průmyslem.

Novinkou je zejména dodání již kompletního setu včetně skříňky. Doposud jsme se zabývali zejména výrobou roletových setů bez skříní. Tentokrát jsme však chtěli zákazníkovi nabídnout hotový kompletní produkt připravený přímo k instalaci. Tento set je cenově dostupný pro jakoukoli běžnou domácnost.

V čem je jiný oproti předchozím podobným produktům, zajímavý, unikátní…?

Chtěli jsme vymyslet něco revolučního, něco co tu ještě nebylo. Skloubili jsme kvalitu, jednoduchost a design a vznikl nám tento koupelnový set, který dostal jméno Bianca, symbolizující čistotu a zářivě bílou barvu, hodící se do koupelny každé domácnosti.

Navíc tento roletový systém otevírání skříněk je velice praktický, nezabírá totiž v místnosti zbytečný prostor jako je tomu při otvírání klasických dvířek.

V jakých rozměrech a barevných odstínech ho dodáváte?

Skříňku je možné objednat pouze v zářivě bílé barvě. Pořídit lze ve dvou provedeních, podle toho, jak a kam si chce zákazník skříňku umístit – vertikální a horizontální.

Vertikální provedení skříňky je o rozměrech: výška 700 mm, šířka 350 mm a hloubka 250 mm. Uvnitř vertikální skříňky jsou 2 police.

Horizontální provedení skříňky je o rozměrech: výška 350 mm, šířka 700 mm a hloubka 250 mm. Uvnitř horizontální skříňky je 1 police.

Důležitá otázka. Jak je to s instalací, zvládne to i středně manuálně zručný člověk?

Jelikož se jedná o kompletní roletovou skříňku, instalace je opravdu jednoduchá a zvládne ji každý, jakkoli zručný člověk, během chvilky. Stačí pouze vybalit z krabice a zavěsit na zeď.

Kde se na něj můžu podívat a kde si ho mohu pořídit?

Tuto novinku si můžete přijít vyzkoušet a případně objednat do našeho prodejního střediska v Boskovicích na ulici Chrudichromská 22, kde se Vám bude věnovat ochotný a proškolený personál. Zájemci nás mohou kontaktovat na telefonech: 515 550 540 a 602 567 305 nebo e-mailem: info@kooplast.cz a určitě také doporučujeme navštívit naše internetové stránky www.kooplast.cz

Text: Ing. Petra Přichystalová

Foto: archiv Kooplast, s.r.o.

Příspěvek byl publikován v rubrice Boskovice se štítky , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *