Listy regionů
14Led/190

Pozdrav z Hospůdky Na Točně

pátek - 1. 2. od 18.30 - divadelní představení Dva na kanapi - francouzská komedie - manžel, manželka, milenec, milenka a k tomu vykutálený sluha. Povedené představení Krásenského divadelního spolku. Vstupné dobrovolné.

úterý - 19.2. od 18.30 - Ivo Šmoldas - vstupenky jsou už téměř vyprodané - takže kdo ještě zvažujete, ozvěte se co nejdřív.

pátek - 22.2. od 20.00 - další Rockový minifesťák - SILVER BAND REVIVAL a PRASKLÝ BACHOR - po roce a jednom dni znovu spolu - předprodej zahájen u nás v hospodě

sobota - 16.3. od 20.00 - 2. Ples Hospůdky Na Točně - hraje K-Band - kvalitní kapela, bohaté občerstvení, domácké prostředí - předprodej zahájen u nás v hospodě

Na čepu máme aktuálně lednový speciál - Krakonoš 14° - lahodné pivo z trutnovského pivovaru, ve stálé nabídce Beránek polotmavý, světlý brněnský Hauskrecht 11°a Starobrno Medium.

A abych nezapomněla, moc děkuji za podporu při "sbírce" výtvarných a školních potřeb pro děti z Dětského domova z Hodonína u Kunštátu. Kdybyste se ještě chtěl někdo přidat, je možnost do tohoto čtvrtku v papírnictví Robil v Blansku na Svitavské naproti Bille nebo do soboty v Hospůdce Na Točně. Po neděli  věci povezeme do Hodonína.

Jana Skotáková

Hospůdka Na Točně

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky