Listy regionů
21Úno/190

Bowling Blansko

V sobotu 2.2.2019 se uskutečnil v Bowling centrum Brno (v Líšni) Dětský turnaj. Turnaj byl rozdělen do tří kategorií: 9 až 14 let s mantinely, 9 až 14 let bez mantinelů a starší 14 let do 18.
V první kategorii (začátečníci) nemáme nikoho. Ve druhé kategorii se za suverénní dvojicí Alex Čoupek (Bowling Brno) a David Barak (Probowling) se umístil 3. Adam Kopřiva, 4. Jakub Sedláček, 5. Marek Štěrba, 6. Jan Hrazdíra, 7. Jakub Stojanov a ostatní na dalších místech. V nejstarší kategorii bylo pouze 5 hráčů. Zvítězila Lucie Hrazdírová, 2. Michal Štěrba, 3. Jiří Hasoň a 4. Marek Peterka.

Za necelých 24 h, tj. 3.2.2019 se uskutečnil předposlední díl Juniorské bowlingové ligy (JBL) v Bowlingovém centru Jadran ve Frýdku-Místku. Zřejmě to bylo únavou z předchozího dne, protože se ani jednomu ze tří blanenských týmů moc nedařilo. Ale i přesto tým Bowling Blansko 1 prozatím uhájil celkové třetí místo. V jednotlivcích se z 22 hráčů nejlépe umístila na 5. místě Lucie Hrazdírová, na 8. místě Patrik Vais, na 9. místě Jiří Hasoň a ostatní na dalších místech.

Nejbližší akce, které nás čekají, jsou 2.3.2019 další Dětský turnaj v Brně a o den později 3.3.2019 se na Bowlingu Blansko od 9:30 uskuteční závěrečný díl JBL. Po jeho skončení budou vyhlášeny postupující týmy do republikového finále. Kdo by měl zájem se podívat, jak se hraje v Blansku juniorský bowling, je srdečně zván.

Co říct na závěr? No, ať to těm našim juniorům padá!!!

Petr Hrazdíra, Bowling Blansko

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky