Listy regionů
21Úno/190

Sportovec okresu Blansko roku 2018

Okresní sdružení České unie sportu v Blansku ve spolupráci s městem Boskovice a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS uspořádalo ve středu 6. 2. v Zámeckém skleníku v Boskovicích slavnostní galavečer, na kterém byly vyhlášeny výsledky ankety Sportovec okresu Blansko roku 2018. Předání cen oceněným sportovcům se účastnili význační představitelé veřejného i sportovního dění v regionu; senátorka Ing. Vítková, starosta města Blansko Ing. Crha, starosta města Boskovice Ing. Dohnálek,  představitelé okresní a krajské organizace ČUS, olympionička Olga Oldřichová Šicnerová s manželem a mnoho dalších. K příjemné atmosféře večera přispěla hudební skupina Pružiny z Boskovic.

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

KOLEKTIV – MLÁDEŽNICKÝ TÝM:

Štafeta oddílu atletiky ASK Blansko ve složení: Dominika Bezdíčková, Veronika Jakusidisová, Kateřina Šebková, Natálie Poláčková.

Družstvo kolové U-23, Sálová cyklistika Svitávka, tým tvoří Jiří Hrdlička mladší a Roman Staněk.

Sokol Letovice - minivolejbal, ve složení Tobiáš Řehoř, Jakub Bušek, Martin Šterc a Jan Strýček.

KOLEKTIV - SENIORSKÝ TÝM:

FK Blansko - fotbal, muži, FC Boskovice - fotbal, muži A.

Sportovní talent:

Natalie Součková - kuželky, členka Kuželkářského klubu Blansko, Veronika Jakusidisová - atletika, členka ASK Blansko, Pavla Štoudková - atletika, členka ASK Blansko, Klára Stloukalová - basketbal, členka BK Žabiny, Matěj Kalina - cyklistika, člen klubu CK Letovice, Adéla Zavřelová - triatlon, členka klubu Elite sport Boskovice, Monika Sedláková - basketbal, členka Basketbalového klubu Blansko, Kateřina Štefanová - rychlobruslení, členka ASK Blansko, Matěj Semeniuk - rychlobruslení, člen ASK Blansko, Vratistava Zdrubecká, agility, členka klubu SPV Radost.

Sportovní akce:

Blanenská desítka, Boskovické běhy, Čokoládová tretra Blansko.

Trenér roku:

Jiří Ošlejšek - atletika, ASK Blansko, Věra Břinková - rychlobruslení, ASK Blansko, Barbora Holánová - gymnastika, ASK Blansko.

Osobnost roku v oblasti sportu:

Milan Hrubý - vytrvalostní běh, Jana Matušková - fotbal.

Sympaťák roku:

Václav Kolář - biketrial, ÚAMK Biketrial Blansko.

Sportovci:

Ondřej Paděra - fotbal, Jan Koudelka - fotbal, Petr Mareček - vzpírání, Miroslav Bauer -  triatlon,  Pavel Kučera – kulturistika, Matěj Tužil – basketbal, Filip Pavloň -  triatlon.

ph

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky