Listy regionů
3Čvn/190

Benefici pro Diakonii

V pátek 3. května 2019 byla v letovické Galerii DOMINO Petra Prudkého a Zdeňka Hladila zahájena prodejní výstava prací klientů Diakonie Českobratrské církve evangelické (ČCE).

Výstava, která se koná u příležitosti 30. výročí založení, má název Benefici pro Diakonii a veškerý výtěžek z prodeje a příspěvků návštěvníků bude sloužit k modernizaci kuchyně klientů tohoto zařízení. Pro tuto příležitost si letovická Diakonie připravila pro veřejnost velikou a úžasnou akci. Diakonie pomáhá potřebným lidem s handicapem, poskytuje podporu a pomoc lidem s postižením tak, aby mohli mít co nejkvalitnější způsob života navzdory svým postižením.

Za velké účasti se vernisáž nesla v příjemné atmosféře. K přítomným promluvila paní ředitelka Diakonie Brno Mgr. Lenka Svobodová a za letovickou Diakonii  Bc. Lenka Elisová. Program doplnili písničkami Ivanka Voříšková a Michal Knödl. Všichni přítomní byli překvapeni vysokou úrovní a nápaditostí vystavených výrobků, které byly tvořeny od srdce a s láskou a které si mohli zakoupit a odnést pro potěšení do svých domovů. Budeme rádi, když věnujete jakoukoliv částku, která pomůže klientům - lidem se zdravotním a sociálním znevýhodněním. S podporou nás všech budou mít klienti o něco snadnější život. Pro ty, kteří doposud neměli možnost výstavu, kterou sponzorují majitelé Domina shlédnout, připomínám, že je otevřena do 27. června 2019 v době pondělí - pátek od 9 do 15 hodin a v sobotu od 9 do 11 hodin.

Děkujeme všem příznivcům Diakonie, kteří se výstavy zúčastnili a kteří se chtějí přijít podívat, jsou srdečně zváni.

Text: Karel Synek

Foto: Petr Švancara

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky