Listy regionů
4Čvc/191

AEROBIC TEAM OREL BLANSKO SI VEZE ZLATO Z CELOREPUBLIKOVÉHO MISTROVSTVÍ

Děvčata z blanenského aerobikového týmu se mohou pyšnit titulem mistryň České republiky, který letos obhájily v Praze na soutěži Česko se hýbe od asociace fisaf.cz..

Pod vedením trenérek Markéty Kolářové a Adély Bláhové se Aerobic Team Orel Blansko věnuje především aerobic show a step aerobicu. Letos v Aerobic show závodila děvčata v kategoriích 8-10let, 11-14let a 15 a více let. Jezdila na různé typy soutěží po celé České republice, kde sbírala medailové umístění. Nejdůležitějším závodem jejich sezony byl však právě tenhle.

Na finalové kolo, které se konalo v pátek 7.června 2019 v Praze se postupovalo z měst z různých koutů naší republiky. Děvčata se vydala na postupové kolo do jednoho z měst, a to do blízkého Brna.

Kde nejmladší děvčata se sestavou "Loupežníci z pohádek" postupovala ze 3.místa. Starší děvčata se sestavou "Volejte linku 155!" postupovala také ze 3.místa a nejstarší děvčata se sestavou "Limonádový Joe" postoupila z 1.místa. Tahle umístění jim pomohla k postupu na již zmíněné velké celorepublikové finále.

Na finálovém kole se v každé kategorii předvedly nejlepší vybrané týmy a konkurence byla opravdu veliká. Loupežníci z pohádek si vybojovali krásné 4.místo z 21 týmů. "Limonádový Joe" si vybojoval bronzovou medaili. A sestava "Volejte linku 155!" pod vedením Adély Bláhové zaujala porotu natolik, že porazila 17 týmů a odvezla titul mistryň České republiky.

Pro všechna děvčata to bylo krásné zakončení závodní sezony a po prázdninách budou trénovat nové sestavy se kterými budou závodit a snažit se, aby jejich sezona byla alespoň tak úspěšná, jako ta letošní.

napsala Veronika Švábová

Autor redakce

Komentáře (1) Trackbacky (0)

Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky