Listy regionů
3Čvc/190

Pozdravy z vychlazené hospůdky z Těchova

I když je všude vedro, my máme vevnitř 22 °C a to bez klimatizace. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit. K tomu vychlazené pivečko, ledová kávička, Aperol nebo vinný střik, hmm, to je už úplné léto! Na hlad opékaná klobása, rozpékaný hermelín nebo uzený sýr pooštiepok s brusinkami, pizza nebo jen hranolky na zakousnutí. A kdyby vám byla v hospodě zima, vyrobili jsme a zprovoznili novou zahrádku.

A protože máme rádi i jiné aktivity než hospůdku, posílám pozvánku na nejbližší akci, kterou máme už příští týden v sobotu. Je určená pro děti od 6 do 10 let a rodiče, kterým není jedno, jak děti tráví jejich čas a třeba by je chtěli nasměrovat k novým koníčkům. Pan Půlpitel připravil Kouzlení - budou to jednoduché zábavné NECHEMICKÉ pokusy - bezpečné samozřejmě!

Dozvíte se, jak si lze vyrobit a ovládat jednoduché letadélko, které umí létat bez motorku a přitom to není vlaštovka, pohyblivé kuličky a další překvapení a možná bude i perpetum mobile. Předváděné pokusy si děti mohou samy vyzkoušet a dopátrat se, jak je možné, že „kouzlo“  funguje.

To vše pod vedením pana ing. Luďka Půlpitla, CSc., vědce srdcem i duší, který inspiruje další generace současných i budoucích odborníků i amatérů.

Budou pouze dvě skupinky dětí - jedna od 16.30 a druhá od 18.00 - prosím rezervujte si místa na tel. 724 266 931 nebo přes tento email.

A co připravujeme na podzim?

  1. října od 18.30 - zábavný pořad s Pepu Aloisem NÁHLOVSKÝM a písničkami Pepy Štrosse. Humor Pepy Náhlovského jest nabíledni a swingové písničky a rodinné historky v podání folkového dua "Pepa Štross a syn" jen umocňují príma večer.  Vstupné v předprodeji 220 Kč , na místě 250 Kč. Předprodej zahájen v Hospůdce Na Točně - rezervace možná emailem nebo na tel. 724 266 931
  2. listopadu v 18.30 - Radim UZEL - cestovatelská přednáška trochu jinak - Sex na všech kontinentech - Humorné vyprávění známého sexuologa Radima Uzla, které vás nenechá chladnými, vychází z jeho knihy Cesty za romantikou a erotikou. V ní popsal své putování po afrických zemích, Austrálii, Číně a Chile. Vstupné v předprodeji 200 Kč, na místě 230 Kč. Předprodej zahájen - rezervace možná emailem nebo na tel. 724 266 931

Mějte se pěkně a těšíme se na Vás

Zdraví

Jana Skotíáková

Kulturní dům Těchov a Hospůdka Na Točně

Otevírací doba Hospůdky Na Točně: Po+Út 17.00 - 22.00    Pá + So - 17.00 -23.00

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky