Listy regionů
23Čvc/190

SETKÁNÍ HARMONIKÁŘŮ – VESELÁ HARMONIKA 2019

Hospodářská a vzdělávací besídka v Lysicích pořádá v sobotu 27. července 2019 tradiční setkání harmonikářů pod názvem Veselá harmonika. Letos se uskuteční již 12. ročník, jako obvykle v příjemném prostředí farního dvora v Lysicích od 14.00 hodin.

Každoročně se setkání účastní harmonikáři různých věkových kategorií, od žáků základních uměleckých škol, nadšených amatérů, po profesionální muzikanty. Zveme všechny příznivce harmoniky a dobré zábavy. Zahrát si může každý, kdo se přihlásí buď předem na tel. čísle: 605 540 653, e-mailu: hvb-lysice@seznam.cz, registračním formuláři na webových stránkách Hospodářské a vzdělávací besídky: https://hvblysice.webnode.cz/, nebo přímo v den konání akce u organizátorů v areálu farního dvora.

Po přehlídce následuje volná zábava do večerních hodin. O příjemnou atmosféru se starají nejen účinkující harmonikáři, ale také dobře naladěné obecenstvo, které neváhá hráče podpořit svým zpěvem. V areálu farního dvora je k dispozici dostatek míst k sezení, před sluncem či deštěm jsou návštěvníci chráněni přístřešky. Nejmenší návštěvníci mohou využít prostor dětského hřiště. Občerstvení v podobě nejrůznějších nápojů a dobrot z udírny je zajištěno.

Těšíme se, že společně strávíme příjemné odpoledne.

Za Hospodářskou a vzdělávací besídku, z. s.

Lenka Kachlíková

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky