Listy regionů
2Zář/190

Bowlingový kemp

Ve dnech 12. - 16.8.2019 proběhl Bowlingový kemp na Bowlingu Blansko. Kempu se zúčastnilo 14 dětí ve věku 7 až 15 let. Kemp probíhal pod vedením dvou trenérů – Petr Hrazdíra a Jaroslav Uher.

Děti kromě samotného hraní na drahách získaly znalosti v oblasti etiky, různých cvičení s koulí i bez a také, jak se starat o svoje bowlingové věci během hraní i na konci, aby jim vydržely co nejdéle. Jarda jim ukázal, co všechno by měli mít ve svém arzenálu (vybavení), pokud se chtějí bowlingu věnovat naplno a dosahovat co nejlepších výsledků.

Na závěr kempu trenéři připravili dětem turnaj. Rozdělili je na mladší (6 dětí) a starší (8 dětí). Po čtyřech odehraných hrách to dopadlo takto: V mladší kategorii zvítězil Jakub Stojanov, druhý skončil Jakub Hasoň a třetí Vladislav Hráček, ve starší kategorii zvítězila Lucka Hrazdírová, druhý Jirka Hasoň a třetí Jakub Sedláček.  Vítězové si odnesli poháry a statní dostali krásné účastnické medaile.

Na závěr bych poděkovat vedení Bowlingu Blansko za celkovou přípravu a personálu za veškerý servis (příprava drah, obědy a svačiny).

Všem zúčastněný bych chtěl popřát do nové sezóny hodně úspěchů.