První český Národní cirkus Jo – Joo po roce navštívil Brno – Komárov

V programu diváci shlédnou představení, které je tematicky zaměřené s bohatou scénickou výpravou. Tato cirkusová show nese název Stroj času 2 a je určené pro celou rodinu. Celým programem návštěvníky provede pán stroje času, který diváky přenese zpět v čase a důkladně jim představí jednotlivá představení. 

Diváci zde uvidí řadu domestikovaných, ale také mnoho exotických zvířat. Jmenujme například papoušky Ara, mini pony, tygry sibiřské a také pumy americké, jejichž 3 měsíční mládě můžete vidět v cirkusové Zoo.

 Z akrobatických vystoupení nebude chybět ani vzdušná akrobacie na šálách, chození po laně a mnoho dalšího. Bavit vás bude určitě kouzelné představení v podobě rychlopřevléků (Quick-change), ale také výpravná show, kterou vás provede fakír. 

To a mnoho dalšího můžete vidět od 13. 9. do 13.10. v brněnské Hněvkovského ulici, pod šapitó Prvního českého Národního cirkusu Jo -Joo, který vám tuto cirkusovou show předvede ve všedních dnech od 17:30, SO+NE od 11:00 a 15:00, NE 13. 10. jen od 11:00, Po + Út volné dny.

Bližší informace ohledně turné a programů naleznete na webových stránkách www.narodnicirkus.cz Určitě se máte na co těšit!
Příspěvek byl publikován v rubrice Brno se štítky , , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *