Listy regionů
14Říj/190

Velká dohoda hostila český pohár v Cyklotrialu

V sobotu 5. října se letos vůbec poprvé v našem regionu konaly závody Českého poháru v cyklotrialu v rámci seriálu Youth Games. Organizace se chopil regionální klub TrialBike Moravský kras a místem konání byl pro svoje skvělé předpoklady zvolen ferratový park Velká dohoda, nacházející se nedaleko Holštejna.

I přes náročné podmínky způsobené chladným a deštivým počasím se na pomyslný start postavilo téměř šest desítek mladých jezdců, přičemž dorazili i zahraniční závodníci z Polska a Slovenska. V dešti závodila jak zkušená mládež zocelená kláními na mistrovství světa, tak úplní začátečníci, kteří se náročné jízdě teprve začínají učit.

Mezi medailisty se tentokrát zařadili tři jezdci z našeho regionálního týmu TrialBike Moravský kras – Honza Sehnal bral bronz, Vašek Kolář si odnesl stříbrnou medaili a na prvním místě stanul současný vicemistr světa Jirka Sehnal.

K organizaci závodů na skvělé úrovni přispěli hlavní sponzoři NDM Autodoprava a Barvy Laky U Lumíra, celá řada spolupracovníků a především všichni závodníci, kteří se nezalekli deště a přijeli bojovat také o celkové umístění v seriálu Youth Games, jehož slavnostní vyhlášení proběhne v první polovině listopadu v Olomouci.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky