Listy regionů
4Pro/190

Dětský a juniorský turnaj TCM Bowling Brno

2. listopadu 2019 se na Bowling Brno (Líšeň) pod vedením Evy Burianové uskutečnil další díl Dětského a juniorského turnaje, který se započítává do turnajového žebříčku ČBA (Česká bowlingová asociace). Opět na děti čekaly krásné poháry, medaile a další ceny (finanční dotace od ČBA a od Ivana Buriana z Probowling Hustopeče).

Tentokrát byli hráči z Bowlingu Blansko ještě úspěšnější, protože obsadily všechna tři místa pro nejlepší hráče turnaje.

kategorii žáci 10 – 12 let obsadil 1. místo Jakub Stojanov a 2. místo vybojoval Jan Hrazdíra a 3. byl Sam Horák (nejvyšší nához turnaje 202 kuželek).

kategorii juniorky 13 – 15 let obsadila s velkým náskokem 1. místo Lucie Hrazdírová.

kategorii junioři 16 – 18 let obsadil 1. místo Michal Štěrba.

Vyhlášení nejlepších tří z celkového počtu 42 hráčů.

1. místo Lucie Hrazdírová (Bowling Blansko)
  2. místo Jakub Stojanov (Bowling Blansko)
  3. místo Michal Štěrba (Bowling Blansko)

20.10. a 23.11.2019 se v Brně uskutečnily další dvě kola Storm juniorské extraligy.

20.10.2019 se na herně Bowling Brno odehrálo 2. kolo Storm juniorské extraligy

I vzhledem k tomu, že brněnské týmy posílily o kvalitní hráče, naše týmy se v naší skupině D opět neztratily a udržely první dvě místa v tabulce.

23.11.2019 se na herně Bowling Brno odehrálo 3. kolo Storm juniorské extraligy

Tým Bowling Blansko A po velkém boji zvítězil v tomto hracím dni a navýšil náskok na první příčce na 20 bodů. Ale zdramatizoval se boj o 2. místo, kde týmy na druhém a čtvrtém místě dělí pouhé 4 body a to nás čekají ještě 3 hrací dny.

V tomto hracím dni předvedl vynikající výkon David Barak (2007) z týmu Prabowling A, který měl po odehraných šesti hrách průměr neskutečných 240 bodů!!! V našem A – týmu zaznamenal vynikající výsledek Jiří Hasoň, který za pět her dosáhl průměru 200,6 bodu.

Další tři kola se po Novém roce hrají na naší domácí herně Bowling Blansko a to 26.1., 8.3. a 25.4.2020. Pokud by měl někdo zájem se podívat na kvalitní juniorský bowling a podpořit naše týmy, budeme určitě rádi, když dorazíte.