Listy regionů
4Pro/190

Hledáme dobrovolníky pro hospicové pacienty

Tři týdny času, který darujete druhým lidem. Hledáme dobrovolníky, kteří by docházeli domů za těžce nemocnými lidmi. Nemusíte mít žádné odborné zkušenosti ani zdravotnické vzdělání. Stačí dělat nemocným lidem společnost, povídat si s nimi nebo u nich jen tak být. „Od dobrovolníků bychom potřebovali, aby na chvíli zastoupili lidi, kteří pečují o své blízké. Ti by si mohli mezitím vyřídit, co potřebují a trochu si oddychnout,“ říká pracovnice Mobilního hospice sv. Martina Oblastní charity Blansko Renata Sedláčková.

Aktuálně hledáme dobrovolníky, kteří by docházeli na 2 až 4 hodiny jednou či dvakrát týdně podle domluvy s rodinou klientů k hospicovým pacientům v Blansku nebo v Boskovicích.
A pokud byste mohli věnovat více svého času, hledáme dále dobrovolníky, kteří by docházeli denně v pracovní dny na 4 až 6 hodin nejlépe od rána k nemocnému seniorovi v Boskovicích.
Děkujeme vám všem, kteří se rozhodnou věnovat část svého času.

Pokud budete mít o nabídku zájem, kontaktuje koordinátorku dobrovolníků Oblastní charity Blansko na mailu vladěna.jaruskova@blansko.charita.cz nebo na čísle 733 628 106.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky