V SENIOR centru Blansko rozsvítili vánoční stromeček a vypustili balónky s přáním Ježíškovi

Vánoční strom v SENIOR centru Blansko v letošním roce společně rozsvítili obyvatelé domova, zaměstnanci, a spolu s nimi tentokráte i děti zaměstnanců, rodin uživatelů a připojilo se k nám také Mateřské centrum Paleček Blansko.

Ve čtvrtek 28. 11. 2019 se nejprve v jídelně společně setkali naši obyvatelé, některé z nich navštívili jejich blízcí a rodiny, ale také děti zaměstnanců a maminky s dětmi z MC Paleček. Společně jsme vyráběli přáníčka pro Ježíška, zazpívali jsme koledy u kytary, kdo měl chuť, pochutnal si na výborném punči, perníčcích a jiných sladkostech, které k blížícím se Vánocům patří. Děti, ale také obyvatelé domova si společně namalovali nebo napsali přáníčko, připevnili na balonek a všichni potom vypustili své balonky v zahradě domova k nebi. Balónkům s přáním pro Ježíška mávaly nejen děti, ale i senioři se svými blízkými. Při pohledech na letící balonky s přáníčky bylo cítit ve vzduchu to kouzlo, napětí i víra v jejich vyplnění. Děti si psaly zpravidla o hračky, dospělí a naši senioři si přáli zdraví, štěstí, lásku a to nejen pro sebe, ale hlavně pro svoje blízké. Vždyť to je to nejkrásnější, myslet na svoje blízké, obdarovat je úsměvem, objetím a přát si pro ně jen to nejlepší.
Krásně strávené odpoledne jsme zakončili společným rozsvícením vánočního stromu v zahradě domova.

Obyvatelé SENIOR centra Blansko spolu se zaměstnanci přejí Vám všem krásné svátky vánoční, pod stromečkem splněná přání a do nového roku hlavně zdraví a všechno dobré.
Za SENIOR centrum Vachová Irena

Příspěvek byl publikován v rubrice Blansko se štítky , , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *