Novinky z firmy Kooplast: Co přinese rok 2020?

Firma Kooplast, s.r.o. si po 23 letech zkušeností vybudovala silnou pozici na trhu především v oboru nábytkového kování. Díky těmto zkušenostem spolupracuje se známými značkami z oblasti výrobců nábytku, jako např.: Hanák nábytek, kuchyně Sykora, Oresi, Siko koupelny a kuchyně a další. Z oblasti velkoobchodu pro truhláře a výrobu se jedná o značky jako Kili, Dřevotrust, nebo z oblasti výrobců dveří, např.: firma Gerbrich, Masonite, Solodoor a další.

Motto roku 2020 – „Nabízíme Vám více“

V oboru nábytkového kování je mnoho konkurenčních firem, které dodávají obdobné produkty, proto firma Kooplast nabízí unikátní služby, které u konkurence nenajdete. Tyto jedinečné služby vytváří přidanou hodnotu a pestrou nabídku produktů jak pro nábytkářský sektor, tak i pro samostatné řemeslníky a výrobce. Cíl firmy je zaměřen na usnadnění práce spotřebitele a co nejúčinnější zpracování dodávaného materiálu. Kromě úspory času a zvýšení efektivnosti je prioritou nabízet upravené produkty tak, aby mohly být maximálně využity jejich zcela nové užitné vlastnosti.

Mezi nejzajímavější služby patří:

Výsek do soklu – odvětrávání. Jde o   elegantní způsob odvětrávání spotřebičů výsekem v soklu.

Fix svařeno – firma jako jediná v Evropě poskytuje službu svařování roletového pancíře ultrazvukem. Díky této jedinečné technologii se zvyšuje užitná hodnota a roleta je pro spotřebitele uživatelsky komfortnější.

Výřez pod myčku – designová úprava soklu pod myčku. Jedná se o začištění řezu soklu po úpravě.

Konfigurace – rychlá a přesná forma online kalkulace (24/7) a objednávání na webových stránkách www.kooplast.cz, kde také naleznete odkaz přímo na       e-shop.

Termín dodání – objednávky jsou zasílány do druhého dne po České a Slovenské republice s využitím zásilkové služby nebo je možné si nabízený sortiment vyzvednout osobně přímo na prodejně.

Na základě přání zákazníka je možné připravit produkty na míru či nalakovat na libovolnou barvu RAL.

Novinka na trhu pro rok 2020

Díky kreativnímu přístupu přináší firma Kooplast novinky v podobě odvětrávání varné desky a ochranné lišty k vestavěným troubám. Výsek odvětrávání do úchytových profilů je unikátním řešením pro cirkulaci vzduchu u varné desky, které zamezí tepelnému poškození napájecí elektroniky. Umístění a velikost výseku se připravuje dle zadání na míru. Nerezové ochranné  lišty k vestavným troubám jsou dodávány v univerzálním rozměru, jsou tedy vhodné pro každou vestavnou troubu a slouží k ochraně okolních dvířek nebo zásuvek před poškozením vlivem horkého vzduchu.

Pokud Vás nabídka firmy Kooplast zaujala, najdete nás na adrese Boskovice, Chrudichromská 22, nebo si sortiment prohlédněte z pohodlí domova na webových stránkách www.kooplast.cz

Těšíme se na Vás.

Autor článku: Ing. Romana Přichystalová

Zdroj fotek: Archiv Kooplast, s.r.o.

Zdroj obrázků: Archiv Kooplast, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *