Darujte relaxaci

Dárek, který má smysl ve všech ročních obdobích. Darujte odpočinek pro tělo i mysl ve wellness centrech Infinit v Brně a v Praze. Z pohodlí vašeho domova můžete vybrat netradiční vánoční dárek ve formě zážitkového dárkového poukazu.

Pobyt v sauně pomáhá posílit imunitu a přirozenou obranyschopnost těla vůči vnějším vlivům, dvě věci, které teď každý potřebujeme. Horko sauny, následné zchlazení v bazénku nebo přírodním jezírku a odpočinek na čerstvém vzduchu mají pozitivní vliv na naše celkové zdraví a mohou uvolnit ztuhlé svaly. Nejen to, teplo, tlumené světlo a jemná hudba působí jako balzám na namáhanou psychiku. Masáž je zase skvělým uvolněním pro namáhané tělo.

Nabízíme vám tak možnost, jak své blízké či známé potěšit dárkem od srdce a zároveň udělat i něco pro jejich tělo a duši. Dokážeme vám sestavit i poukaz na míru, například nakombinovat služby podle vašeho přání nebo dotisknout osobní věnování. Před Vánoci jsme také prodloužili platnost dárkových poukazů na 12 měsíců, nákup tak nemusíte nechávat až na poslední chvíli.
Poukaz můžete bezpečně vybírat z pohodlí domova na našem eshopu www.infinitdarky.cz.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Brno se štítky , , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *