LETNÍ KINO V ADAMOVĚ: PRVOK, ŠAMPON, TEČKA A KAREL

28. 8. 2022 – neděle ve 20:30 hodin – hřiště u školy Ronovská v Adamově III (k dopravě na představení můžete využít spoje MHD, pokud byste měli zájem o dopravu zpět, ozvěte se na e-mail mks@mks-adamov.cz, v případě zájmu alespoň 40 lidí zajistíme dopravu i zpět)
Pro letošní letní promítání vás ve spolupráci s Kinem Blansko zveme na film, který pojednává o čtyřech kamarádech, kteří si 20 let po maturitě přiznávají, že jejich život se nevyvíjí úplně tak, jak si představovali. Rozhodnou se tedy něco s tím udělat. Patrik Hartl během natáčení představil novinářům svůj film těmito slovy: „Film bude o kamarádství. A taky o tom, jak těžké je někdy nepodvádět. Nejenom třeba svou ženu nebo nejbližšího přítele, ale i sám sebe“.
Hlavní hrdinové, Prvok, Šampon, Tečka a Karel, pětačtyřicátníci a bývalí spolužáci ze střední školy, se potýkají s krizí středního věku a řeší více či méně vážné závažné problémy ve svém životě.
Hrají: Martin Pechlát, David Švehlík, Hynek Čermák, Martin Hofmann, Daniela Kolářová, Kristýna Boková, Jana Kolesárová, Petra Polnišová
Vstupné 100 Kč Pokračovat ve čtení

Pro přečtení článku klikněte na odkaz zdroje: LETNÍ KINO V ADAMOVĚ: PRVOK, ŠAMPON, TEČKA A KAREL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *