0 komentářů u „Images tagged "infinit-brno-2015-06-hotel-maximus-bazeny-a-louka"

 1. Paní Vítková je fakt odbornice, závidím Boskovicím. Přednášku měla fakt hodně dobrou, de vidět, že se v to vyzná a dost jsem se toho dozvěděl.

 2. O festivalu jsme se dozvěděli loni od známých, kteří říkali, že byl fajn. Letos se tam tedy také chystáme a jsme zvědavi. Snad bude přát počasí.

  • Dobrý den, pane Pavle,
   včera jsem byla v Letovicích na tiskovce k festivalu 3+1 a určitě se tam letos taky osobně podívám. Co se slyšela, festival je perfektně připraven a kapely, co se zúčastní, jsou také známé… paní ředitelka Kulturního zařízení, které festival pořádá, je velmi milá a zodpovědná dáma, takže to určitě nebude mít chybu… 🙂 TAkže neváhejte a dojeďte, třeba se i potkáme…. ingognito. :-)))
   Renata Kuncová Polická.

 3. Dobrý večer,ráda byh přihlasila svého syna Dominika Truksu nar.26.4.2004 na Váš tábor prosím zašlete mi emailem bližší info a přihlášku.Děkuji Puchríková

 4. Děkujeme za krásný příspěvek a lichotivá slova o blanenském muzeu. Moc si toho vážíme, neboť pochvala od mladých nás nesmírně těší. Doufejme, že tím dají podnět i pro další, kteří ještě váhají s návštěvou Muzea Blansko. Není to jen muzeum, ale i zámek a každý kdo přijde, určitě si vybere z nabízených expozic a výstav.

 5. Ahoj, přečetl jsem si inzerát. Kam se mám ozvat. Bydlím stále v Boskovicích. Když tak mi napište na mail. Děkuji Jiří Krejčíř

  • Dobrý den,
   děkuji za Váš komentář, bohužel, článek tak, jak je, včetně podpisu přišel do redakce napsán z Gymnázia Boskovice.
   Děkuji za Vaši přízeň, s přátelským pozdravem Renata Kuncová Polická.

 6. Pingback: Kultovní němé sci-fi, které stojí za to slyšet…

 7. Musím mkostatovat, že pan Kopecký opět nehorázně lže a snaží se vytvářet dojem, že jsou cílené útoky na víru a církev. To v žádném případě. Velmi satručně….pan Kopecký bez jakéhokolivb souhlasu umístil na kostelík hlučné zvony (hygiena změřila překročení norerm), které tady nemají nejen tradici a histroii, ale navíc obtěžují sousedy. A co je horší, díky těmto zvonům se snížila cena nemovitostí v okolí kostelíka. Proto mohl velmi výhodně a pod cenou koupit nemovitost na „FARU“, nikdo nechtěl za standartní cenu nemovotost vedele kostela, který ruší klid okolí a nikdo s tím nic nenadělá, proptože pan Kopecký využívá svých kontaktů na radnici a politice. Proto se odhodlal do mnstavebních úprav bez jakéhokoliv povolení v doměí, že všichni jsou slepí a hluší. Na internetových stránkách jejich církve popisuje jak bude fara využívána a dokonce vybízí své spoluvěřící, aby faru využívali k oslavám ma větším setkáním …přece si nebudete dělat nepořádek doma! Sousedi fary to snesou, nemají jinou možnost. Takže demagigie s „babičkou“ je opět jedna z manipulací pana Kopeckého. Místo aby se pokorně omluvil, odstranil zvony, útočí na kritiky s tím, že cíleně útočí na víru a právo na vyznání…ne pane Kopecký, toto právo Vám nikdo neupírá, jern to nesmíte vnucovat ostatním a ještě je nazývat „komunisrty“ a „podívnými individui“…..Svoboda člověka končí tam, kde začíná svoboda druhého člověka.
  Trochu pokory by Vám jen prospělo i celé Vaší církvi.
  Občané budou sledovat Vaše aktivity a reagovat na ně podle zákona. Světského, nikoliv toho Vašeho, kdy Vy můžete cokoliv a ostatní se musí přizpůsobit.

 8. Souhlasím 100% s komentářem pana Adamovského. V tomto případě se zde jasně ukazuje hrabivost a morální úpadek této církve! Jde jim jen a jen o hromadění majetku. Evidentní bezohlednost a nestoudnost vůči svému okolí a sousedům! To se musí mistr Jan Hus – velký kritik církve a jejich nešvarů, jehož jméno má tato církev v názvu, v hrobě obracet.

 9. Pan farář Kopecký – i kdyby napsal třeba 20 stránek, v nich sebevíc ostouzel a špinil sousedy a sebe v něm všemožně obhajoval, nic nezmění na tom, že přestavuje dům bez povolení úřadů, načerno, navíc obtěžuje široké okolí bezohledným mlácením zvonů, které překračují povolené limity (je úředně zdokladováno!), chystá na zatím nepovolené faře akce typu různých církevních oslav, rodinných oslav a různá setkávání nejenom věřících, ale i ostatních lidí. A to se neví, co ještě jiného se mu rodí v hlavě, aby vůbec nějak byla fara využita a aby opět vytáhl nějaký ten peníz z kapes věřících i nevěřících lidí. Já také budu nadále a pečlivě sledovat tuto „kauzu“ jak se bude vyvíjet dál a jsem zvědavá jak rozhodnou příslušné úřady. Zda dají za pravdu sousedům, kteří chtějí mít jen klidné bydlení, tak jak měli doposud, nebo církvi, která jedná bezohledně a jen ve prospěch svých zájmů.

  • Omlouváme se, ale neplánovaně nás pozlobila technika. Nezoufejte, další přímé přenosy chystáme již brzy.

 10. Pingback: Nemocnice úspěšně zvládla proces akreditace a otevřela pacientům i veřejnosti revitalizovanou zahradu | Nemocnice Milosrdných bratří Letovice

 11. Klukům gratuluji a budu fandit na turnaji ve Svitávce. Je fajn, že se mladí sportovci snaží , trénují a hrají.

 12. Ty diskuze lidovců jsou úplně trapné. Nikdo tam stejně nechodí, jen trousí po WEBu pozvánky. V oblasti severně od Boskovic ve směru na Jevíčko stejně dálnice není potřebná. Panstvo dávno mělo zařídit, aby zde byla slušná silnice II. třidy. To nezvládli. Teď si myslí, že jim skočíme na to, aby nám sem přitáhli desetitisíce kamionů tranzitní dopravy. Pěkná blbost. … Tesařik zde objíždí jen proto, že ty Zásady územního rozvoje mu padají na hlavu a on musí dělat dojem u Haška, že něco dělá. .. Od Lysic dolů k Brnu to prohrál, tam mu dálnici namalovat nedovolili, takže teď se snaží aspoň namalovat dálnici Jevíčko – benzinová pumpa u Skalice. Opravdu geniální… Lidi se však vyjádří ve volbách.

 13. Ty diskuze lidovců jsou úplně trapné. Nikdo tam stejně nechodí, jen trousí po WEBu pozvánky. V oblasti severně od Boskovic ve směru na Jevíčko stejně dálnice není potřebná. Panstvo dávno mělo zařídit, aby zde byla slušná silnice II. třidy. To nezvládli. Teď si myslí, že jim skočíme na to, aby nám sem přitáhli desetitisíce kamionů tranzitní dopravy. Pěkná blbost. … Tesařik zde objíždí jen proto, že ty Zásady územního rozvoje mu padají na hlavu a on musí dělat dojem u Haška, že něco dělá. .. Od Lysic dolů k Brnu to prohrál, tam mu dálnici namalovat nedovolili, takže teď se snaží aspoň namalovat dálnici Jevíčko – benzinová pumpa u Skalice. Opravdu geniální… Lidi se však vyjádří ve volbách.

 14. Vážení,již delší dobu sháním text básně Bačkůrky od I.Skály. Recitovala ji Kristýna Dvořáková. Mohli byste mi ji poslat? Děkujiů
  Mgr. Věra Dolenská

  • Dobrý den, paní Dolenská,
   srdečně Vás zdravím a omlouvám se, že píši až nyní, objevila jsem to „náhodou“… článek je brán jako příspěvek, nic víc nevíme, než to, co je napsáno. Nejjistější by jste měla obrátit se přímo na ZŠ v Boskovicích, která akci pořádala – viz článek… Renata Kuncová Polická.

  • Dobry den utrzky basne Backurky si pamatuji ze skoly. Pokud jste text ziskala mohla bych vas o nej pozadat? Moc vam dekuji. Marie od Kolina (mpmsp@seznam.cz)

 15. Pingback: Blanenští cyklotrialisté vyhráli seriál mládeže – Biketrial Blansko

 16. Mám prosbu.Je otevřena křižovatka směr od Valchova – Dukelská – Hrádkov ? Děkuji za informaci.

 17. Paní Vítková utržila v Senátu pěknou ostudu. Jedna paní senátorka vystoupila a nahlas v Senátu četla ostudné vyjádŕení, které na WEB dal člen petičního výboru Vítkové: „„Pan Čoček, tedy ten náměstek ministra dopravy a další, by si měli uvědomit, že s prudiči z Bystrce, Ostopovic, Bosonoh nebo Drásova nic neudělá. Na ně platí pouze silová řešení, popřípadě je eliminovat jejich vlastní minulostí apod. Ministerstvo dopravy by si mělo pořídit oddělení pro boj s vnitřním nepřítelem. Ekologičtí aktivisté, spekulanti, potížisté plus nějaké nápravné zařízení pro ně. Jedno mě zrovna napadá.“. Paní Víková reagovala zcela trapně: „A to, co je v té petici, ty poslední věty, tak tu petici já jsem dávala dohromady tehdy s radním Jihomoravského kraje, a nikdo to nepovažuje za nějaký útok na lidská práva.“ Klíčovou informaci ale je, že se zvažuje, že dálnice D43 okolo Boskovic nebude. Jak uvedl v Senátu 1. náměstek ministra dopravy, pořizuje se nyní studie jaká komunikace je zde potřeba a uvedl „…Nicméně nikoli dálničního tahu“

 18. Dobrý den, reagujete na 3 roky starý článek z roku 2015 publikovaný obcí Chrudichromy, kde můžete podat dotaz na výkup jablek v tomto roce.

 19. Děkujeme za zveřejnění výsledků letošní ankety. Blahopřejeme Osobnosti Moravy za rok 2018, panu Ing. Radimu Slabému, k velkému úspěchu.

 20. Díky za super článek a jsem rád, že díky textu paní Kuncové jsem zjistil, že jsou i zde lidé na které máme býti hrdí v ČR. Díky Marian Linkert Adamov

 21. Dobrý den,
  četl jsem v Metropolitanu, že hledáte dobrovolníky na výzkum mozku, tam byl
  uváděn věk do 80roků, zde je do 70roků, nevím co z toho tedy platí. Pokud by byla
  možnost, tak moje žena by měla zájem o toto vyšetření. Je narozena 11.2.1946,
  pokud by splňovala podmínky, je ochotna se podrobit vyšetření. Prosím laskavě
  o sdělení na E-mail.
  S pozdravem a poděkováním
  Milan Vodáček, manžel

  • Dobrý den,
   četl jsem v Metropolitanu, že hledáte dobrovolníky na výzkum mozku, tam byl
   uváděn věk do 80roků, zde je do 70roků, nevím co z toho tedy platí. Pokud by byla
   možnost, tak moje žena by měla zájem o toto vyšetření. Je narozena 11.2.1946,
   pokud by splňovala podmínky, je ochotna se podrobit vyšetření. Prosím laskavě
   o sdělení na E-mail.
   S pozdravem a poděkováním
   Milan Vodáček, manžel

 22. Hledam slecnu na seznameni najdu te na krase mi ubec NEZALEZI krasa NENI vsechno okoli blanska poze volat PES WhatsApp 604659557