Trénink Iva v Chorvatsku

page1image61481728 page1image61481280 page1image38764096 page1image38764288 page1image38767424
page1image61478256

Ivo Koblasa trénuje na paralympiádu v Chorvatsku

Ivo Koblasa z Černé Hory, Vicemistr světa, Český paralympijský reprezen- tant, cyklista – v neposlední řadě mladý, šikovný kluk, se kterým se život zdravotně nemazlil a on svou pílí a disciplínou patří mezi světovou špičku ve své kategorii. Momentálně se připravuje na letní olympiádu v Tokiu.

Ivův realizační team vybral pro jarní najíždění kilometrů Chorvatskou Poreč. Před odjezdem musel Ivo s trenérem Lukášem Petrem absolvovat PCR testy na Covid 19 a po doručení negativního výsledku se vydali 10. března v ranních hodinách na cestu směr Poreč. Cesta byla klidná, na místo dorazili v odpoledních hodinách. Rychle se ubytovali a hned šli tré- novat. Zdravotní situace na místě, ale i počasí přeje kvalitnímu tréninku. Od soboty oba borce doplnila cyklistická skupina OCA, se kterou trénují společně. Ivo zůstane na tomto místě do 5. dubna, pak ho budeme potkávat na kole v okolí Černé Hory a následně naskočí do závodů v Belgii.

V době, kdy Ivo trénoval v Chorvatsku, byl vyhlášen handicapovaným cyklistou roku 2020. Dne 19. března se opět fanoušci cyklistiky těšili na vy- hlášení nejlepších cyklistů za rok 2020. Anketa Král cyklistiky byla hlavním pátečním večerním programem na ČT sport. Ivovi úspěchy v roce 2020: vy-

hrál EP v Polsku a na Slovensku, mezinárodní mistrovství ČR na silnici handicapovaných cyklistů, vybojoval 7. místo na MS na dráze v Kanadě a v součtu výsledků roku 2020 vyhrál světový ranking. Díky těmto výsled- kům vyhrál svoji kategorii handicapovaných cyklistů. Ivovi moc gratulujeme a přejeme mu hodně sportovních úspěchů v roce 2021.

Text: Renata Kuncová Polická Foto: archiv I. Koblasy

LISTY REGIONŮ – regionální noviny pro Pokračovat ve čtení

Pro přečtení článku klikněte na odkaz zdroje: Trénink Iva v Chorvatsku

1 komentář u „Trénink Iva v Chorvatsku

  1. Díky za super článek a jsem rád, že díky textu paní Kuncové jsem zjistil, že jsou i zde lidé na které máme býti hrdí v ČR. Díky Marian Linkert Adamov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *